Компанія Віп Граніт у Чернівцях пропонує гранітні пам'ятники будь-яких розмірів, форм і призначення. Ви зможете вибрати вироби різних форм і видів: ті, які можуть призначатися одному покійному, а також розраховані на двох і більше осіб. Другий варіант сьогодні користується трохи більшою популярністю, адже найчастіше люди встановлюють такі пам'ятники на могилу чоловіка і дружини. А люди, які прожили рука об руку все своє життя, напевно захочуть і після смерті бути разом.

У нас можна оформити гранітні пам'ятники всіх видів - від простих до особливих, зроблених за вашим індивідуальним ескізом. Досвідчені фахівці нашого підприємства допоможуть вам вибрати з нашого каталогу саме ті пам'ятники з граніту, які відповідають вашим побажанням. Ми розуміємо, наскільки важливо дотримати кожну деталь, тому за таку відповідальну роботу будуть братися виключно професіонали, які вже не раз виготовляли пам'ятники на могилу найвищого рівня складності.

Залежно від бюджету, що є в розпорядженні нашого клієнта, ми зробимо пропозицію, яка буде підходити йому найкращим чином, тож звертайтеся до компанії Віп Граніт у Чернівцях - (050) 677-14-88 або 097720-52-87